Informacje o zamknięciu Bramy Poznania

Na podstawie rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 roku, w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, podjęliśmy decyzję, o zamknięciu Bramy Poznania. Choć 19 maja otworzymy dla Was Śluzę Katedralną, ekspozycja główna pozostanie jeszcze zmknięta. Nie odbędą się również żadne planowane w najbliższym czasie wydarzenia. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco. 

Osoby, które kupiły bilety na zwiedzanie ekspozycji lub udział w poszczególnych wydarzeniach (od 11 marca do 4 czerwca włącznie), otrzymają zwrot poniesionych kosztów.

Możliwość zakupienia biletu oraz dokonania rezerwacji online została zawieszona do odwołania. 

 

Bilety kupione przez internet lub opłacone na rachunek bankowy — zwroty nastąpią automatycznie.

Bilety kupione w kasie:

Zwrot kosztów za bilety kupione w kasie można zrealizować na dwa sposoby:

  • drogą pocztową. Podstawą do zwrotu jest wypełniony formularz zwrotu wraz z dołączonym dokumentem potwierdzającym zakup (w przypadku paragonu fiskalnego należy dołączyć jego oryginał). Zwrot będzie dokonywany w formie przelewu na wskazane konto bankowe.
  • osobiście. Podstawą do zwrotu jest dokument zakupu. Zwrot gotówkowy będzie możliwy po ponownym otwarciu instytucji dla zwiedzających.

 

Wszelkich informacji można uzyskać od wtorku do piątku, w godz. od 9:00 do 18:00 i w weekendy od 10:00 do 19:00 pod numerem telefonu: +48 61 647 76 34 (Informacja) lub od wtorku do piątku w godz. od 09:00 do 14:00 pod numerem telefonu +48 61 647 76 29 (Rezerwacja) oraz mailowo: rezerwacja@bramapoznania.

Mimo ciszy jaka zapanowała w Bramie Poznania, nasi pracownicy administracyjni są dla Was dostępni wirtualnie.

Dyżurujemy w ograniczonych godzinach, dlatego nie zawsze jesteśmy w stanie odebrać telefon (+48 61 647 76 06), ale odpowiemy na każdą wiadomość przesłaną na adres: centrum@bramapoznania.pl

Przepraszamy za utrudnienia i życzymy Wam dużo spokoju, cierpliwości i zdrowia. I zapraszamy do Bramy Poznania po przerwie!

 

 

Cały czas działamy jednak online! Zapraszamy na naszego Facebooka