Drodzy Goście!

 

Chcemy zapewnić, że stale czuwamy nad bezpieczeństwem naszych Gości, poprzez przyjęte standardy i procedury zaakceptowane przez PSSE, m.in. takie jak:

W Bramie Poznania obowiązuje zwiedzanie w maseczkach. Przy wejściu do budynku obowiązkowa jest dezynfekcja dłoni. W toaletach i na ekspozycji dostępne są płyny do dezynfekcji.

Ograniczona została liczba Gości, która jednocześnie może przebywać w budynku Bramy Poznania.

Zestawy audioprzewodników stanowiące główne narzędzie zwiedzania są regularnie dezynfekowane płynami biobójczymi, termicznie oraz światłem UV-C.

Wyposażenie budynku oraz elementy ekspozycji są dezynfekowane regularnie w ciągu dnia.

Pracownicy i Pracowniczki Zespołu Obsługi Klienta pracują w maseczkach na stanowiskach izolowanych od Gości stosowną przegrodą.

 

Brama Poznania ma nowe godziny otwarcia! 

Czekamy na Was od wtorku do piątku w godzinach od 11:00 do 18:00 oraz w weekedy w godzinach od 10:00 do 19:00. Ostatnie wejście na ekspozycję główną - godzinę przed zamknięciem. 

Z przyczyn związanych z pandemią koronawirsa sprzedaż Biletu Wspólnego jest chwilowo zawieszona. 

Wystawa czasowa Miasto [Re]Konstruowane. Powojenna odbudowa reprezentacyjnych gmachów Poznania dostępna jest w Śluzie Katedralnej w godzinach otwrcia instytucji (od wtorku do piątku w godzinach od 11:00 do 18:00 oraz w weekedy w godzinach od 10:00 do 19:00). 

Zobacz więcej

Do zobaczenia w Bramie Poznania!