W tym roku akcja Poznań za pół ceny przyjęła wyjątkową formę, skupiając się głównie online! Na tę niezwykłą edycję przygotowaliśmy dla was kilka propozycji, które umilą Wam pierwszy majowy tydzień.

Od 2 do 10 maja możecie kupić bilety do Bramy Poznania za pół ceny w formie voucherów, ważnych aż do końca 2020 roku! Voucher* daje możliwość jednorazowego wejścia na ekspozycję Bramy Poznania i skorzystania z audiowycieczki po wyspie katedralnej. Dostępne w wersji indywidualnej (10 zł) oraz rodzinnej** (20 zł). Mamy nadzieję zobaczyć się z Wami w Bramie Poznania już niedługo! 

W naszych mediach społecznościowych podzielimy się z Wami wskazówkami na rodzinne wyprawy po Trakcie Królewsko-Cesarskim, odkryjemy poznańskie legendy i wybierzemy się na spacer po Poznaniu bez wychodzenia z domu. Razem z Poznańską Lokalną Organizacją Turystyczną odwiedzimy również ekspozycję Bramy Poznania i Śluzę Katedralną.

I to wszystko za mniej niż pół ceny, bo kompletnie za darmo! 

Linki do naszych mediów społecznościowych:

www.facebook.com/BramaPoznania

www.facebook.com/trakt.poznan

www.facebook.com/festfyrtel

www.facebook.com/szlaklegend

 

Więcej informacji o Poznań za pół ceny znajdziecie na stronie: https://www.poznanzapolceny.pl/ oraz na Facebooku: www.facebook.com/polceny.

 

*Voucher podarunkowy ważny do końca 2020 roku, w dniach i godzinach otwarcia instytucji. Po zakupie zostanie wygenerowany dokument, na podstawie którego, po otwarciu instytucji, będzie można odebrać zakupiony bilet w kasie Bramy Poznania.  

**Do wykorzystania przez maksymalnie 5 osób, w tym 2 os. dorosłe i 3 dzieci do 16. roku życia.

Regulamin promocji