Rozwiń sub menu
Magiczny dywan

 

 

BRAK WOLNYCH MIEJSC

zajęcia dla rodzin z dziećmi 3-5 lat

 

To będzie niezwykła podróż – na barwnym dywanie, który ma magiczną moc. Potrafi przenosić w czasie oraz w różne miejsca na Ostrowie Tumskim. Wystarczy wypowiedzieć zaklęcie!

 

Zapraszamy dzieci w wieku 3-5 lat wraz z opiekunami do wspólnej podróży magicznym dywanem, podczas której będą nam towarzyszyć niezwykli bohaterowie zamieszkujący Ostrów Tumski – postaci legendarne i historyczne, ale także zwierzęta. Wspólnie z nimi udamy się do świata barwnych opowieści, które pobudzą wyobraźnię dzieci i dorosłych.

 

W trakcie zajęć dzieci zdobędą nowe umiejętności, niezwykle przydatne podczas poznawania świata. Zajęcia będą też skarbnicą pomysłów dla rodziców na edukacyjną zabawę ze swoimi dziećmi oraz wzmocnieniem wzajemnych więzi.

 

Na oba zajęcia 26 sierpnia obowiązują osobne zapisy!

 

 

Zaczarowany klucz

26 sierpnia godz. 10.30

 

Jeżeli jesteś ciekaw jakie tajemnice skrywa Ostrów Tumski, dołącz do naszej wyprawy! Potrzebny nam będzie zaczarowany klucz, który pomoże rozwikłać pewne zagadki i otworzy tajemnicze drzwi.

Zajęcia odbywają się w terenie na Ostrowie Tumskim. Spotykamy się na placu przed katedrą.

 

Przyjaciele wieloryba

26 sierpnia godz. 12.00

 

Zagubiony wieloryb na Ostrowie Tumskim? Magiczny dywan rusza w akcję ratunkową. Przekonamy się, dlaczego woda jest ważna, poznamy stworzenia, które w niej mieszkają i pomożemy wielorybowi odnaleźć drogę do domu.

Zajęcia odbywają się w terenie na Ostrowie Tumskim. Spotykamy się na placu przed katedrą.

 

Zajęcia bezpłatne. Udział w zajęciach należy wcześniej zgłosić za pośrednictwem maila edukacja@bramapoznania.pl lub telefonicznie 61 647 7625. W mailu należy podać następujące informacje: tytuł i godzinę zajęć, imię i nazwisko opiekuna, wiek dziecka, liczbę dzieci, liczbę uczestników dorosłych.

 

Szczegółowe informacje KLIKNIJ

Bilety on-line
English Version