Rozwiń sub menu
Tłum na Tum: bieg na orientację – wyniki

Tłum na Tum: bieg na orientację po Ostrowie Tumskim i Śródce

 

Każdy wie, że sport to zdrowie, a aktywny wypoczynek jest najlepszą formą relaksu. My chcemy wam pokazać, że sport to również doskonały sposób na zwiedzanie!  Wraz z pasjonatami biegów na orientację, specjalnie z okazji IX Weekendu z Historią na Trakcie Królewsko-Cesarskim przygotowaliśmy dla was tę formę zabawy z mapą – wszystko na Ostrowie Tumskim i Śródce. W końcu Weekend odbywać się będzie pod hasłem „Nowy kierunek zwiedzania”.

 

Podczas biegu na orientację po Ostrowie Tumskim i Śródce, każdy z uczestników otrzyma specjalnie przygotowaną mapę i ruszy na odkrywanie zakamarków Ostrowa Tumskiego i Śródki. Proponujemy dwie trasy: sportową – dla tych, którzy lubią rywalizację oraz turystyczną – którą szczególnie polecamy turystom i rodzinom z dziećmi.

 

Bieg na orientację odbył się w dwóch kategoriach:

–        Turystycznej, której trasa poprowadzona została po ciekawych zakątkach Ostrowa Tumskiego i Śródki. Kategoria jest dedykowana dla rodzin z dziećmi, uczestników, którzy wcześniej nie mieli do czynienia z tą formą sportu.

Rejestracja uczestników w tej kategorii odbywać się będzie 27 września w bazie zawodów (park „Pod Parasolami”, w dowolnym momencie w godzinach: 15.00 – 18.15. Limit 150 uczestników.

–        Sportowej, dla tych, którzy chcieliby zmierzyć się z innymi zawodnikami. Trzej najlepsi uczestnicy w kategorii kobiet i mężczyzn, otrzymają drobne upominki.

 

 

Wyniki biegu w obu kategoriach, dostępne są tutaj.

 

 

fot. Ł. Gdak
fot. Ł. Gdak
fot. Ł. Gdak
fot. Ł. Gdak
fot. Ł. Gdak
fot. Ł. Gdak
fot. Ł. Gdak
fot. Ł. Gdak
Bilety on-line
English Version