Rozwiń sub menu
Senior – Turysta: Jak dobrze przygotować się do podróży za granicę?

 

 

Czym jest turystyka kulturowa? Jak się przygotować do podróży za granicę? Jakie różnice kulturowe mogą nas zaskoczyć w podróży? Jakie zwroty w języku obcym mogą się przydać? Zapraszamy seniorki i seniorów zainteresowanych tematyką turystyki na nowy cykl spotkań w Bramie Poznania „Senior-Turysta”.

 

 

Każde warsztaty dotyczyć będą innego tematu i składać się będą ze spotkania z ciekawą postacią ze świata turystyki oraz warsztatu języka angielskiego. Na warsztaty zapraszamy seniorki i seniorów z każdym poziomem znajomości języka angielskiego, także tych, którzy dopiero zaczną przygodę z tym językiem.

 

 

Miejsce: Brama Poznania, ul. Gdańska 2

Informacje i zapisy: Zapisy pod nr tel. 61 647 76 34 lub osobiście w Bramie Poznania w Punkcie Informacji. Szczegółowe informacje o zajęciach pod nr tel. 61 647 7625.

Koszt: Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

 

 

Jak dobrze przygotować się do podróży za granicę?

12.11.2018 r., godz. 10.00

 

Od czego zacząć i o czym pamiętać, planując podróż za granicę? Czy wybrać się na wycieczkę zorganizowaną czy organizować ją samemu? Jak wybrać cel podróży i gdzie szukać informacji o danym miejscu? Zapraszamy na spotkanie z Joanną Łęcką – pilotką wycieczek w Polsce i za granicą oraz wielką pasjonatką podróży, która w oparciu o przykłady z własnego doświadczenia opowie o tym, jak się dobrze przygotować do zagranicznej podróży. Nie zabraknie też kolejnej dawki przydatnych zwrotów w języku angielskim oraz ciekawostek.

 

 

Harmonogram spotkań:

 

 

12 listopada 2018 r., godz. 10:00 – Jak dobrze przygotować się do podróży za granicę?

26 listopada 2018 r., godz. 10:00 –  Jak radzić sobie w trudnych sytuacjach za granicą?

3 grudnia 2018 r., godz. 10:00 –  Różnice kulturowe

10 grudnia 2018 r., godz. 10:00 – Spotkanie podsumowujące

 

 

Bilety on-line
English Version