Rozwiń sub menu
Rzeka Żywa: Archiwum Społeczne Piesków

 

 

UWAGA!!!

ASP / Archiwum Społecznie Piesków zostaje odwołane!

 

Jest nam bardzo przykro, ale niestety z uwagi na zarządzenie wydane przez Powiatowego Lekarza Weterynarii w Poznaniu i związany z nim zakaz organizowania targów, wystaw, konkursów, pokazów z udziałem psów, kotów oraz innych zwierząt wrażliwych na wściekliznę, jesteśmy zmuszeni odwołać niedzielną (7.07.2019) akcję Archiwum Społeczne Piesków – sesja zdjęciowa.

 

Mamy nadzieję, że to tylko chwilowy problem i uda nam się zorganizować sesję zdjęciową z naszymi czworonożnymi sąsiadami jak tylko zarządzenie przestanie obowiązywać!

 

O  wznowieniu akcji będziemy informować na bieżąco.

 

 

 

ASP / ARCHIWUM SPOŁECZNE PIESKÓW

 

Nadcybińskie tereny koło Bramy Poznania to jeden z ostatnich zielonych terenów dostępnych dla mieszkańców i mieszkanek Śródki. To również miejsce chętnie odwiedzane przez osoby z odleglejszych dzielnic. W całej tej grupie bardzo dużą regularnością odwiedzin charakteryzują się nasi przyjaciele, członkowie rodzin, małych i większych społeczności – psy!

 

Podczas tegorocznej edycji RZEKI ŻYWEJ pod hasłem WSZYSCY JESTEŚMY ZWIERZETAMI chcemy zaprosić czworonożnych gości doliny Cybiny (razem z towarzyszami – ludźmi) do wzięcia udziału w sesji zdjęciowej, która udokumentuje zwierzaki mieszkające w okolicy i współtworzą pejzaż, także społeczny, tego miejsca. Wysłuchamy historii pupili i stworzymy bardzo specyficzne, bo zwierzęce archiwum społeczne. Tak! Zwierzęta również tworzą społeczności – w końcu ludzie, którzy należą do tego samego królestwa odziedziczyli tę skłonność właśnie po naszych zwierzęcych przodkach.

 

Zachęcamy również do nadsyłania zdjęć zwierząt, których już z nami nie ma, ale które mieszkały na Śródce, Ostrowie, Zagórzu, Zawadach. Może odnajdziemy historię słynnych zwierząt z fyrtla?

 

Z zebranych historii i fotografii powstanie wystawa, którą w sierpniu będzie można oglądać w przestrzeni Śródki.

 

Na sesję zdjęciową zapraszamy 7 lipca, w niedzielę, w godzinach 16:00-18:00. Można potwierdzić swój udział mailowo: wydarzenia@bramapoznania.pl, ale nie jest to koniecznie! Wystarczy przyjść na spacer. Zabierzcie ulubione zabawki swoich piesków!

Bilety on-line
English Version