Rozwiń sub menu
Rzeczny Ogród Zabaw – Warsztaty projektowe dla rodzin z dziećmi od 5 roku życia

 

 

Uwaga! Potrzebni eksperci/ekspertki od zabawy i spędzania wolnego czasu nad rzeką! Jeżeli o zabawie wiesz wszystko i masz nieszablonowe pomysły, to nie może Cię zabraknąć na tym warsztacie.

 

Planujemy stworzenie przy Bramie Poznania Rzecznego Ogrodu Zabaw – miejsca, gdzie będziemy mogli wspólnie spędzać czas blisko przyrody. Ma to być naturalny plac zabaw, czyli zbudowany z pochodzących z natury materiałów: kłód, kamieni, piasku, wikliny, wody, roślin. Pomóżcie nam go zaprojektować! Zapraszamy na warsztaty, na których wspólnie zastanowimy się, jak powinien wyglądać i jakie elementy zawierać nasz ogród, aby przyjemnie i ciekawie spędzało się w nim czas – zarówno dzieciom, jak i dorosłym. W zostaniu projektantami/ projektantkami pomoże nam pani Ania Komorowska z pracowni k., która specjalizuje się w projektowaniu i budowie naturalnych placów zabaw.

 

Informacje praktyczne:

Termin: 10 listopada 2018 r. godz. 10.30
Czas trwania: 90 minut
Uczestnicy: rodziny z dziećmi powyżej 5 lat
Miejsce: Brama Poznania, ul. Gdańska 2
Koszt: bezpłatne
Zapisy: poprzez formularz zgłoszeniowy. Należy pobrać go ze strony www.bramapoznania.pl, (zakładka: edukacja) i przesłać na adres: edukacja@bramapoznania.pl. Udział w zajęciach jest możliwy po otrzymaniu potwierdzenia e-mailem. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

Rzeczny Ogród Zabaw
Rzeczny Ogród Zabaw
Rzeczny Ogród Zabaw
Rzeczny Ogród Zabaw
Rzeczny Ogród Zabaw
Rzeczny Ogród Zabaw

 

 

Bilety on-line
English Version