Rozwiń sub menu
Poznaj Ostrów Tumski nocą – bieg na orientację

Czy biegi na orientację mogą być formą zwiedzania? Uważamy, że tak. Dlatego zapraszamy na kolejną odsłonę biegu z mapą po Ostrowie Tumskim. Bieg odbędzie się w ramach cyklu „Poznaj Poznań nocą”. Polecamy zaopatrzyć się w latarki lub czołówki!

 

Wspólnie ze Stowarzyszeniem Biegaj z mapą zapraszamy organizujemy już drugi bieg po tym obszarze, jednak przygotowaliśmy dla was nowe punkty. Każdy z uczestników tuż przed biegiem otrzyma specjalną mapę, na której oznaczone będą punkty, które trzeba odnaleźć – najlepiej w jak najkrótszym czasie.

 

Start biegu: 29.10.2014 r. Start g. 19.00

Baza zawodów: Amfiteatr Bramy Poznania

 

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w biegu?

Na stronie poznajpoznan.com znajduje się formularz zgłoszeniowy. Tam znajdują się kategorie startowe, do wyboru w zależności od stopnia zaawansowania. Trzy pierwsze kategorie polecamy biegaczom indywidualnym, chcącym spróbować swoich sił w rywalizacji z innymi. I tak: dla „starych wyjadaczy” najodpowiedniejszy będzie start w kategorii Elita.

Kategoria open (można startować w grupie) jest najlepsza dla tych, którzy chcą po raz pierwszy spróbować biegu na orientację, pobiec z rodziną lub z przyjaciółmi. Każdy znajdzie coś dla siebie!

 

Szczegóły dotyczące biegu znajdziecie w komunikacie technicznym.

 

Opłata startowa za udział w biegu wynosi:

zgłoszenie w terminie do 26 października (do godz. 23:59) – 10 zł za osobę. + 2 zł za wypożyczenie chipa SI.

Po tym terminie opłata wynosi 15 zł za osobę + 2 zł za wypożyczenie chipa SI.

Zgłaszać można się również w dniu biegu.

 

Uwaga: polecamy zabrać ze sobą latarkę lub czołówkę.

 

Bieg po Ostrowie Tumskim będzie pierwszym z cyklu biegów „Poznaj Poznań nocą”. Zawody będą odbywały się raz w miesiącu od października 2014 r. do marca 2015 r. w różnych miejscach Poznania. Szczegóły znajdziecie na stronie organizatora: www.poznajpoznan.com.

Bilety on-line
English Version