Rozwiń sub menu
Niebieski poranek

 

 

Niebieski poranek

 

Niebieski poranek to bezpłatne wydarzenie dla rodzin z dziećmi ze spektrum autyzmu oraz dla osób dorosłych ze spektrum autyzmu. Podczas niego będzie można zwiedzić ekspozycję oraz wziąć udział w animacjach w przestrzeni przyjaznej dla osób wrażliwych na bodźce sensoryczne. Na czas trwania wydarzenia wyciszymy i rozjaśnimy przestrzeń ekspozycji i holu głównego oraz przygotujemy miejsca odpoczynku z pufami i kocami.

 

Termin: 30 marca 2019 r., godz. 9.00 – 11.00

 

Po godzinie 10.00 Brama Poznania będzie otwarta dla wszystkich zwiedzających.

                

UWAGA: Wydarzenie dedykowane jest wyłącznie rodzinom z dziećmi ze spektrum autyzmu i osobom dorosłym ze spektrum autyzmu. Wydarzenie jest bezpłatne, obowiązują wcześniejsze zapisy na wybrane aktywności:

 

Samodzielne zwiedzanie ekspozycji

W godz. 9.00 – 10.00 ekspozycja będzie otwarta tylko dla rodzin z dziećmi ze spektrum autyzmu oraz dla osób dorosłych ze spektrum autyzmu. Ekspozycję zwiedzamy z audioprzewodnikiem, rozpoczynając o dowolnej godzinie pomiędzy godz. 9.00 – 10.00. Na ekspozycji będą czekały pracownicy/-czki Biura Obsługi Klienta, których zawsze można poprosić o pomoc.

Formularz zgłoszenia znajduje się poniżej.

 

Animacje w sali warsztatowej   


W godz. 9.00 – 11.00 będzie można skorzystać z aktywności w sali warsztatowej. Pod opieką animatorów/-ek będzie można zrobić swoją przypinkę, ułożyć ogromne klocki lub puzzle, zagrać w memory dotykowe, dźwiękowe czy wagowe.

Formularz zgłoszenia znajduje się poniżej.

 

 

Informacje praktyczne:

Odbiorcy: rodziny z dziećmi ze spektrum autyzmu i osoby dorosłe ze spektrum autyzmu

Termin: sobota 30 marca 2019 r.

Czas trwania: w godz. 9.00 – 11.00

Miejsce: Brama Poznania, ul. Gdańska 2

Koszt:  bezpłatne

Zapisy: Chęć udziału w wydarzeniu należy wcześniej zgłosić poprzez przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres edukacja@bramapoznania.pl.  Udział w wydarzeniu jest możliwy po otrzymaniu potwierdzenia od organizatora.

Bilety on-line
English Version