Rozwiń sub menu
Niebieski Poranek na wystawie Zwierzęta Cybiny

 

 

Niebieski poranek to bezpłatne wydarzenie dla rodzin z dziećmi ze spektrum autyzmu. Podczas niego będzie można zwiedzić wystawę czasową „Zwierzęta Cybiny” oraz zbudować swojego tekturowego zwierzaka. Na czas trwania wydarzenia wyciszymy i rozjaśnimy przestrzeń Bramy Poznania oraz przygotujemy miejsca odpoczynku z pufami i kocami. W tym czasie będzie można również zwiedzić ekspozycję główną z audioprzewodnikiem.

 

UWAGA: Wydarzenie dedykowane jest wyłącznie rodzinom z dziećmi ze spektrum autyzmu. Wydarzenie jest bezpłatne, obowiązują wcześniejsze zapisy na wybrane aktywności:

 

 

Samodzielne zwiedzanie wystawy czasowej „Zwierzęta Cybiny”

W godz. 9.00 – 10.00 wystawa czasowa „Zwierzęta Cybiny” w przestrzeni Śluzy Katedralnej będzie otwarta tylko dla rodzin z dziećmi ze spektrum autyzmu. Są to cztery sale, w których będzie można nie tylko poznać ciekawostki o zwierzętach mieszkających w mieście, ale także rozwiązać wiele różnego rodzaju zadań.

 

Animacje Tekturowe zwierzaki

W godz. 9.00 – 11.00 na trawniku przed Śluzą Katedralną pod okiem animatora będzie można skonstruować własnego cudaka-zwierzaka. Do dyspozycji będą duże i małe kartony, sznurki, papiery, tekturowe rolki i tuby. 

 

Samodzielne zwiedzanie ekspozycji głównej

W godz. 9.00 – 10.00 ekspozycja będzie otwarta tylko dla rodzin z dziećmi ze spektrum autyzmu. Ekspozycję zwiedzamy z audioprzewodnikiem rozpoczynając o dowolnej godzinie pomiędzy godz. 9.00 – 10.00. Na ekspozycji będą czekały pracownicy/-czki Biura Obsługi Klienta, których zawsze można poprosić o pomoc.

 

Formularz zgłoszenia znajduje się poniżej.

 

 

Informacje praktyczne:

Odbiorcy: rodziny z dziećmi ze spektrum autyzmu

Termin: sobota 3 sierpnia 2019 r., godz. 9.00 – 11.00

Miejsce: Brama Poznania, ul. Gdańska 2

Koszt:  bezpłatne

Zapisy: Chęć udziału w wydarzeniu należy wcześniej zgłosić poprzez przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres edukacja@bramapoznania.pl Udział w wydarzeniu jest możliwy po otrzymaniu potwierdzenia od organizatora.

 

Po godzinie 10.00 Brama Poznania będzie otwarta dla wszystkich zwiedzających.

 

 

 

 

 

 

Bilety on-line
English Version