Rozwiń sub menu
IV Metropolitalny Spływ Kajakowy
Wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać czas, zapraszamy do udziału w IV Metropolitalnym Spływie Kajakowym. Spływ odbędzie się 6 września br. Centrum Turystyki Kulturowej TRAKT jest współorganizatorem spływu.

Metropolitalny Spływ Kajakowy jest kolejną inicjatywą stowarzyszenia samorządów Metropolia Poznań. W tym roku, blisko pięćdziesięciokilometrowa trasa przebiegać będzie na odcinku Śrem – Puszczykowo – Poznań. Na wszystkich uczestników wyruszających z Poznania, o g. 8.00 na parkingu autokarowym Bramy Poznania przy ul. Gdańskiej będzie czekał autobus.

Spływ wyruszy ze Śremu o godzinie 9.30. W Puszczykowie przewidziany jest słodki poczęstunek. Meta spływu znajduje się na nabrzeżu Bramy Poznania, gdzie przewidziano ciepły posiłek dla wszystkich uczestników.

Komandorem spływu, podobnie jak w latach ubiegłych, będzie pani Izabela Dylewska, wielokrotna medalistka olimpijska, mistrzostw świata i Europy.

Wszyscy uczestnicy spływu mogą nabyć bilet ulgowy na ekspozycję w Bramie Poznania.

Informacja o zakupie biletów oraz regulamin spływu znajduje się na stronie internetowej Metropolii Poznań: http://bit.ly/1p9L4bs

Organizatorem spływu jest Stowarzyszenie Metropolia Poznań. We współorganizację wydarzenia, włączyło się Centrum Turystyki Kulturowej, Miasto Śrem, Gmina Puszczykowo oraz Śremski Sport Sp. z o.o.

Bilety on-line
English Version