open sub menu
Blenda i spółka, czyli zabawa w budowanie
Lubicie budowanie z klocków? A zamki z piasku? Jak można je ozdobić? Popatrzmy, jak robili to dawni budowniczowie. Mieli niesamowite pomysły: okna nie-okna, koronki z kamienia…

14.06. (sobota) – zajęcia edukacyjne dla rodzin

Lubicie budowanie z klocków? A zamki z piasku? Jak można je ozdobić? Popatrzmy, jak robili to dawni budowniczowie. Mieli niesamowite pomysły: okna nie-okna, koronki z kamienia… Przyjrzymy się zabytkowym budowlom Ostrowa Tumskiego w poszukiwaniu ciekawych ozdób. Poznamy nazwy niektórych z nich i dowiemy się, po co zostały tworzone. Potem wykorzystamy je, wspólnie projektując najbardziej szaloną i kolorową budowlę według własnej fantazji!

Spotkanie na placu przed katedrą. Zajęcia rozpoczynają się na Ostrowie Tumskim, a kończą w Bramie Poznania (sala wielofunkcyjna).

 

 

Zajęcia „Blenda i spółka, czyli zabawa w budowanie” prowadzą są w ramach cyklu  „Wyspa przygód„.

Zajęcia są adresowane do rodzin z dziećmi w wieku 5 – 10 lat. Opiekunowie również uczestniczą w zajęciach.

Zajęcia rozpoczynają się o godz. 11.00. Czas trwania: 90 min.

Rezerwacja zajęć: Proszę przesłać formularz zgłoszeniowy na adres edukacja@bramapoznania.pl  Potwierdzenie rezerwacji zostanie przesłane mailem.

 

 


Warning: filesize(): stat failed for /home/ichot/ftp/bramapoznania.pl/en/wp-content/uploads/2014/06/formularz-zgłoszeniowy-z-regulaminem-na-czerwiec.docx in /home/ichot/ftp/bramapoznania.pl/en/wp-content/themes/brama/functions.php on line 38

Warning: Division by zero in /home/ichot/ftp/bramapoznania.pl/en/wp-content/themes/brama/functions.php on line 41
tickets online