Rozwiń sub menu
Jak to działa? Brama Poznania.

Do czego zużyliśmy aż 600 ton stali i 6 tysięcy m3 betonu?
Jak sterujemy naszą multimedialną Ekspozycją?

 

 

Odpowiedzi na te i inne pytania poznacie podczas  wycieczki: „Jak to działa? Brama Poznania”.  Z okazji Otwartych Dni Funduszy Europejskich przygotowaliśmy wyjątkowe zwiedzanie, podczas którego będziecie mieli możliwość zobaczyć naszą instytucję z niecodziennej perspektywy.
Chcemy Wam pokazać jakie techniczne rozwiązania umożliwiają funkcjonowanie jednej z największych atrakcji turystycznych Poznania. Podczas zwiedzania ujawnimy nie tylko jak skonstruowany jest budynek, ale także zdradzimy co kryje jego wnętrze.
W programie między innymi: kilka słów o otoczeniu i architekturze budynku, specjalnych zabezpieczeniach przeciwpowodziowych, zapleczu technicznym  a także prezentacja niedostępnych na co dzień ciągów komunikacyjnych. Zdradzimy Wam sekrety działania naszej multimedialnej Ekspozycji i umożliwimy samodzielne uruchomienie bądź wyłączenie wybranych obiektów.

 

 

Wszystkich chętnych na bezpłatne zwiedzanie zapraszamy 18.05 i 19.05 o godzinie 17:00. Obowiązują zapisy pod numerem telefonu 61 647 7634.

 

 

Zapraszamy!

Bilety on-line
English Version