Rozwiń sub menu
Brama Poznania Miejscem Przyjaznym Seniorom!

Dzięki ofercie i udogodnieniom, jakie przygotowaliśmy z myślą o seniorach, 13 marca 2015 roku Brama Poznania może poszczycić się  tytułem Miejsca Przyjaznego Seniorom.

 

Starania o przyznanie tego certyfikatu zaczęły się już 15 września 2014 roku. Odbyło się wtedy spotkanie inaugurujące współpracę z Miejską Radą Seniorów. Kolejnym krokiem było wydarzenie “Senioralni.Poznań”, w którym wzięliśmy udział. Na przełomie listopada i grudnia zrealizowaliśmy pilotaż programu edukacyjnego dla Seniorów oraz warsztatów dla Dziadków z wnukami. Propozycje zagościły na stałe w ofercie Bramy Poznania już w styczniu.

 

Nasze działania zostały docenione. Po 6 miesiącach udało się zdobyć tytuł przyznawany przez Centrum Inicjatyw Senioralnych.

 

 

W Bramie Poznania honorujemy:

  • Czerwonacką Kartę Seniora
  • Lubońską Kartę Seniora
  • Poznańską Złotą Kartę

 

 

 

 

Więcej informacji od organizatora akcji:

 

Głównym celem akcji „Miejsce Przyjazne Seniorom” jest wyróżnienie i promowanie miejsc otwartych na potrzeby seniorów, działających na terenie miasta Poznania poprzez dostosowanie swojej architektury oraz oferowanie produktów, usług i zniżek specjalnie skierowanych do tej grupy, w których osoby starsze czują się swobodnie i są uprzejmie traktowane i obsługiwane.

Bilety on-line
English Version