Rozwiń sub menu
Aktywni 50+ i Brama Poznania

Podczas kolejnej edycji Targów Aktywni 50+, które odbędą się w dniach 27-28 marca, będziemy mieli okazję pokazać Państwu naszą ofertę adresowaną do seniorów, która cieszy się coraz większą popularnością.

 

 

Zapraszamy na stoisko Bramy Poznania (pawilon 15, stanowisko 35)a zwłaszcza do udziału w warsztatach, jakie realizujemy na Targach Aktywni 50+:

 

27 marca, godz. 10:30 – 12:00

Skojarzeni z historią (gra karciana)

Spotkanie, w trakcie którego nadawać będziemy nowe, wyjątkowe znaczenie eksponatom i zabytkom z Ostrowa Tumskiego w Poznaniu. W atmosferze zabawy, która najlepiej pobudza nasze twórcze działanie i myślenie, odkryjemy bogactwo skojarzeń.

 

28 marca, g. 13.30 do 15.00

Wspomnieniowe pranie, czyli jak znaleźć najlepszy sposób na przekazanie wspomnień młodszym pokoleniom.

Podczas warsztatów Odbędziemy podróż do świata wspomnień z dzieciństwa i młodości. Okazją do przywołania naszych wspomnień będzie prezentacja pamiątek związanych z przeszłością Ostrowa Tumskiego. Wszystko po to, aby znaleźć najlepszy sposób przekazania wspominek młodszym pokoleniom.

 

Aktywni 50 + tradycyjnie odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Zachęcamy do odkrywania poznańskiej historii i dziedzictwa z Bramą Poznania. Pokażemy między innymi w jaki sposób wspólne ich poznawanie może zbliżać pokolenia.

 

Warto odwiedzić targi Aktywni 50+, warto odwiedzić stoisko Bramy Poznania.

Zapraszamy!

Bilety on-line
English Version